40 föremål
Skåp, rokoko, 1700-tal,
2 tim 32m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 2 tim
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 3 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d
Sideboard, 1950/60-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 1 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 23 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
7d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK