36 föremål
Byrå, 1900-tal.
21m 12s
Byrå, 1900-tal.
1 750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
23m 12s
Skåp 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
1d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
2d 18 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 19 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
3d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 19 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
3d 19 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
6d 22 tim
Sekretär, 17/1800-tal,
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK