36 föremål
Byrå, 1900-tal.
1d 2 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
4d 22 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
4d 22 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 2 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 20 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
3d 21 tim
Byrå, 1940/50-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
23 tim 53m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
6d
Sideboard, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
23 tim 51m
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 23 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barskåp, 1900-talets mitt.
6d
Barskåp, 1900-talets mitt.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
1d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK