43 föremål
Byrå, 1900-tal.
2d 23 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 19 tim
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
2d 21 tim
Byrå, omkring 1900.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
4d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bokskåp, Nyrokoko omkring 1900.
2d 23 tim
600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
4d 22 tim
Lådfack, 1800-tal.
650 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, rokoko, 1700-tal,
23 tim 11m
Skåp, rokoko, 1700-tal,
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
19 tim 23m
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
2d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 21 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
20 tim 3m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 21 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK