27 föremål
Byrå, tidigt 1900-tal.
1d 15 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 16 tim
Byrå, omkring 1900.
1 900 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 13 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 13 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 15 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
1d 13 tim
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
2d 13 tim
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
5d 16 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 14 tim
Sideboard, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
1d 16 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
2d 13 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK