Madeleine Pyk – en samling F769

36 föremål
Byrå, England, 1800-tal.
4 tim 51m
Byrå, England, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
6d 7 tim
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets början.
4 tim 45m
Byrå, 1900-talets början.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
5 tim 7m
Byrå, rokokostil, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, 1800-tal.
1d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla med skåp.
6 tim 55m
Bokhylla med skåp.
5 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Barock, Skåp, barock, 1700-tal.
4d 2 tim
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
4 tim 37m
Skänk, omkring 1900.
3 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barskåp, "Streck", Homeline.
3d 2 tim
Barskåp, "Streck", Homeline.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
6d 7 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
4d 2 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 5 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
6d 5 tim
Skänk, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
6 tim 21m
Hörnskåp, Holland 1800-tal.
3 269 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
1d 4 tim
Skåp, 1800-tal.
5 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1800-talets mitt.
6d 4 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK