26 föremål
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
20 tim 56m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 21 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 23 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
20 tim 4m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, 1800-tal.
20 tim 40m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK