Möbler

36 föremål
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 22 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
5d 1 tim
3 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
4d
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
20 tim 57m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sekretär, 1800-tal.
21 tim 33m
Sekretär, 1800-tal.
6 650 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
21 tim 49m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
21m 22s
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
25m 22s
1 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, omkring 1900.
29m 22s
Byrå, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
35m 22s
Skänk, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
53m 22s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK