Möbler

38 föremål
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 23 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d 1 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 2 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänkskåp/Sideboard Barockstil omkring 1900.
3d
1 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 3 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 6 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 6 tim
4 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 5 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 5 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK