Skål, porslin. Sen Qingdynasti / omkring 1900.
1m 36s
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, armring.
2m 36s
Louis Vuitton, armring.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bengt Lindström, "Rökaren".
3m 36s
Bengt Lindström, "Rökaren".
53 000 SEK
Utropspris
60 000 SEK
Kandelabrar, ett par, rokokostil, 1900-tal.
6m 36s
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, hardwood, sen Qingdynsti.
11m 36s
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sekretär, rokoko, 1700-talets mitt.
13m 36s
4 100 SEK
Utropspris
18 000 SEK