Soffa,  R.O.O.M.
< 1m
Soffa, R.O.O.M.
1 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2m 8s
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
3 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, "Berguv".
6m 8s
Madeleine Pyk, "Berguv".
9 600 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Takkrona, 1900-talets andra hälft.
10m 8s
5 400 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Miu Miu, väska, "Montone Letter Fur Bag".
12m 8s
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK