Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

35 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
4d 6 tim
Soffa, R.O.O.M.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
6d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Åke Nilsson, soffa, "Roma", Dux 1970-tal.
3d 7 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4 tim 18m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK