Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

56 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
5d 20 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk/sideboard, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 23 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
21 tim 8m
15 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
2d 21 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
4d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK