Kan inte nå servern
 
144 föremål
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
2d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Vägglampa, 1950-60-tal.
1d 1 tim
Vägglampa, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.