254 föremål
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
11 tim 27m
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
9 tim 1m
Lampbord, 1900-talets början.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lådfack, 1800-tal.
2d 10 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
2d 9 tim
Matbord, 1950/60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1950/60-tal.
3d 6 tim
Matbord, 1950/60-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 8 tim
Matbord, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
8 tim 31m
Pall, 1900-tal.
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, omkring 1900.
8 tim 35m
Pall, omkring 1900.
3 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 9 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1800-talets slut.
4d 11 tim
Skrivbord, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
3d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
3d 6 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
11 tim 51m
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 8 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Bianca", Melimeli.
2d 9 tim
Soffa, "Bianca", Melimeli.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
1d 9 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
1d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Frigerio, Italien.
1d 9 tim
Soffa, Frigerio, Italien.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
2d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK