Möbler

258 föremål
Bord, 1950-tal.
2d 6 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, funkis, 1930/40-tal.
1d 10 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
1d 9 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
1d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
3d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, omkring 1900.
2d 5 tim
Spegel, omkring 1900.
1 977 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
1d 9 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
3d 12 tim
Hörnkonsolhylla omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1940/50-tal.
2d 7 tim
Byrå, 1940/50-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 5 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1900-talets första hälft.
2d 7 tim
1 350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940-tal.
6d 9 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 2000-tal.
1d 12 tim
Bord, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
1d 10 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
3d 8 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
2d 4 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, Kina.
1d 11 tim
Bänk, Kina.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
10 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
11 tim 38m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, Farstrup, Danmark 1960-tal.
6d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK