Möbler

177 föremål
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
4d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
2d 23 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
4d 23 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 23 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
3d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
5d 21 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 1 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 22 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 21 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 23 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 1 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1 tim 1m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
3d
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 23 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d 21 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
4d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 2 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, samtida.
7d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK