Möbler

175 föremål
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
4d 19 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 18 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 18 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
17 tim 39m
Arkivbyrå, 1900-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
5d 18 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
3d 18 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 20 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
5d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 16 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
18 tim 33m
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
17 tim 59m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
3d 21 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
18 tim 31m
Skåp, Kina, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 19 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
6d 16 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
2d 17 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
18 tim 37m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
3d 19 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
5d 18 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
5d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skänk, omkring år 1900.
3d 21 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK