Möbler

175 föremål
Pall, 1900-tal.
4d 14 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
3d 13 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
5d 14 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
6d 11 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
3d 14 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6d 15 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
3d 15 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 16 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
4d 16 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 11 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
5d 14 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
7d 16 tim
Soffa, 1930/40-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK