Möbler

185 föremål
Pall, 1900-tal.
3d
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
6d 2 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
6d
Matbord, 1960 -tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Puderstol, 1700-tal.
1d 23 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
4d
Soffbord, 1960-/70-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-tal.
4d 21 tim
Bord, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
2d
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
2d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
2d 1 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 23 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, rokokostil, 1800-talets slut.
3d
850 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp 1700-talets första hälft/mitt barock.
2d
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
3d 2 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d 21 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
4d
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK