167 föremål
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
2d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
2d 10 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
2d 10 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, "Korsör", Ikea, 1960-tal.
6d 10 tim
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 8 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
5d 10 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
10 tim 49m
Matbord, England, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
2d 11 tim
Soffa, R.O.O.M.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
5d 9 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
2d 12 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring år 1900.
2d 13 tim
Skänk, omkring år 1900.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
5d 8 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
4d 9 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
3d 11 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
2d 10 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
13 tim 37m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
2d 12 tim
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1900-talets mitt.
13 tim 47m
Bord, 1900-talets mitt.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 9 tim
3 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
4d 10 tim
Sideboard, 1960-tal.
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
6d 13 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Rokoko, 1700-talets mitt.
3d 13 tim
4 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
2d 11 tim
20 000 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Swedish modern, 1940-tal.
4d 13 tim
40 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK