Kan inte nå servern
 
247 föremål
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 4 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
2d 3 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 1 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 4 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 3 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
4d
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 2 tim
Byrå, 1800-tal.
Aktuellt bud
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 6 tim
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 3 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.