Möbler

21 föremål
Bord, 1900-tal.
4d 3 tim
Bord, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
4d 4 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 3 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets andra hälft.
1d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
6d 1 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK