Möbler

72 föremål
Pall, 1900-tal.
1 tim 16m
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tidningsställ, 1900-tal.
6d 2 tim
Tidningsställ, 1900-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 1 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 tim 38m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
2 tim 46m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
2d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, omkring år 1800, Segustaviansk.
6d
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
50m 43s
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK