Möbler

128 föremål
Boksnurra, 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
6d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
1d 8 tim
Hylla, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 5 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt.
6 tim 5m
Skrivbord 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
1d 6 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
1d 6 tim
Bockbord, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
6d 8 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
5d 5 tim
Lampbord, 1900-talets början.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
5d 6 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, senbarock, 1700-tal.
2d 4 tim
Skåp, senbarock, 1700-tal.
5 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
1d 7 tim
Byrå, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
11 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Sekretär, 17/1800-tal,
5 tim 25m
Sekretär, 17/1800-tal,
2 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
4 tim 57m
Skänk, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
5d 8 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, England, 1800-tal.
7 tim 19m
Matbord, England, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
1d 5 tim
14 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bockbord, 1800-tal.
2d 1 tim
Bockbord, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
7 tim 15m
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5 tim 31m
Byrå, 1800-tal.
5 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 4 tim
Skänk, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
1d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 4 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 6 tim
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1800-talets andra hälft.
3d 5 tim
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sidobord/Sängbord ett par sent 1900-tal.
6d 7 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
6d 5 tim
800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1900-talets andra hälft.
8 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
3d 6 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
1d 5 tim
Serveringsvagn, 1960/70-tal.
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, samtida.
5 tim 9m
Sängbord, ett par, samtida.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK