Möbler

145 föremål
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Pall, 1900-tal.
1d 19 tim
Pall, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
1d 20 tim
Byrå, omkring 1900.
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord sent 1900-tal.
2d 22 tim
Bord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK
Bord, ett par, 1800-tal.
1d 20 tim
Bord, ett par, 1800-tal.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lampbord, 1900-talets början.
1d 20 tim
Lampbord, 1900-talets början.
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp  1900-talets mitt.
1d 23 tim
Skåp 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1900-tal.
1d 23 tim
Byrå, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1800-tal.
5d 18 tim
Byrå, tidigt 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 20 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, sent 1800-tal.
5d 18 tim
Hängskåp, sent 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 18 tim
Byrå, 1800-tal.
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skrivskåp, 1800-tal.
4d 17 tim
Skrivskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 20 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
18 tim 54m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 19 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 19 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 17 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 19 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Gustaviansk, sent 1700-tal.
2d 20 tim
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Lådfack, 1800-tal.
3d 21 tim
Lådfack, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK