148 föremål
Spegel Louis XVI omkring 1800.
4d 6 tim
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bord, 1950-tal.
4d 4 tim
Bord, 1950-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Alberts Tibro, 1960/1970-tal.
3d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940/50-tal.
3d 7 tim
Bokhylla, 1940/50-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
3d 7 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
1d 8 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Jens Juul Eilersen, soffa, "Loft".
1d 9 tim
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1d 7 tim
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK