Möbler

232 föremål
Tidningsställ, 1900-tal.
17 tim 20m
Tidningsställ, 1900-tal.
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, modern tillverkning.
1d 11 tim
Spegel, modern tillverkning.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gungstol 1970-tal.
3d 17 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, Art Deco, 1900-talets första hälft.
2d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 17 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d 17 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
4d 13 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
7d 15 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d 13 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel med hylla, 1900-talets mitt.
14 tim 16m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-tal.
17 tim 8m
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, tidigt 1900-tal.
3d 16 tim
Skänk, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, omkring 1900.
3d 15 tim
Skänk, omkring 1900.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
4d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
4d 14 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 4 st, 1900-talets andra hälft.
1d 11 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
6d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1700-tal.
1d 12 tim
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
2d 13 tim
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
3d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
3d 15 tim
Byrå, tidigt 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Kina, omkring 1900.
4d 14 tim
Skåp, Kina, omkring 1900.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK