Möbler

222 föremål
Gungstol 1970-tal.
3d 1 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
6d 22 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
2d 20 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, gustaviansk stil, omkring 1900.
3d
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1900-tal.
53m 23s
Bord, 1900-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
6d 23 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, omkring 1900.
3d
Byrå, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
6d 22 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
3d 20 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
7d
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, 1700-tal.
19 tim 45m
Skåp, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
7d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jalusiskåp, 1900-talets första hälft.
3d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
3d 23 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK