Möbler

182 föremål
Gungstol 1970-tal.
9 tim 20m
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Pall, 1900-tal.
5d 7 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
5 tim 12m
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Puderstol, 1700-tal.
4d 6 tim
Puderstol, 1700-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1960-tal.
6d 6 tim
Sideboard, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
4d 7 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
4d 7 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-tal..
7 tim 40m
Fällbord, 1800-tal..
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
4d 9 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
5d 9 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 8 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
6d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
9 tim 14m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
1d 7 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1900-talets mitt.
6d 6 tim
Byrå, 1900-talets mitt.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
4d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
4d 6 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
9 tim 24m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
4d 5 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1940/50-tal.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegelram, sent 1700-tal, Gustaviansk.
4d 7 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK