Möbler

228 föremål
Gungstol 1970-tal.
1d 5 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
6d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Pall, 1900-tal.
6d 3 tim
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
5d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 1 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, jugend, 1900-talets början.
6d 1 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 4 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 3 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 5 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
1d 5 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänkskåp/Sideboard Barockstil omkring 1900.
6d
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
6d 5 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, empire, 1800-tal.
2d 4 tim
Matbord, empire, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, senempire, 1800-talets mitt.
5d 5 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spelbord, Holland, 1800-tal.
5d 2 tim
Spelbord, Holland, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 6 st, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivbyrå, 1900-tal.
2d 1 tim
Arkivbyrå, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slagbord, 1800-tal.
5d 2 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK