Möbler

225 föremål
Gungstol 1970-tal.
1d 21 tim
Gungstol 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
17 tim 44m
Spegel, 1930-40-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
1d 17 tim
Skrivbord, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dan Ihreborn, pall, "Lins", Move, 2000-tal.
1d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburetter, ett par , 1800-tal.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets mitt.
15 tim 35m
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
1d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstolar, ett par, "Salome", Slettvoll.
2d 18 tim
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, senbarock, Fredrik I:s tid.
1d 17 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
5d 19 tim
Eldskärm, omkring 1900.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, omkring 1900.
1d 19 tim
Skänk, omkring 1900.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla, 1900-tal.
5d 19 tim
Hylla, 1900-tal.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK