Möbler

262 föremål
Bord, 1900-tal.
4 tim 37m
Bord, 1900-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
4d 9 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
4 tim 45m
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 6 + 2, Windsor-modell, Gemla.
1d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
1d 6 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
1d 5 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
2d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbord, 1800-tal.
3d
Skrivbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
6 tim 7m
Boksnurra, 1900-talets mitt.
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
1d 9 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK