Möbler

129 föremål
Pall, 1900-tal.
20 tim 21m
Pall, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, sengustavianskt, 1800-tal.
2d 17 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, funkis, omkring 1900-talets mitt.
1d 18 tim
2 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1d 19 tim
Bänk/ Bord, 1960-tal.
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, 1930/40-tal.
3d 22 tim
Soffa, 1930/40-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2d 18 tim
Boksnurra, 1900-talets mitt.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
2d 17 tim
Byrå, 1800-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 20 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhyllor, ett par, Slettvoll.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4d 15 tim
Byrå, tidig rokoko, 1700-tal.
4 900 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
19 tim 55m
Sideboard, 1960-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
2d 18 tim
Matbord, 1960-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1960 -tal.
3d 19 tim
Matbord, 1960 -tal.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1960-tal.
1d 19 tim
Sideboard, 1960-tal.
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
4d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, "Abisko", Mavis, samtida.
5d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
21 tim 51m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Pelare/ kolonner, ett par, 1900-tal.
2d 18 tim
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
20 tim 43m
Vilfåtölj, Neiser, samtida.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK