Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

14 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 8 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK