76 föremål
Agda Holst, stilleben.
2d 2 tim
Agda Holst, stilleben.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, Rokokostil, 1900-talets andra hälft.
4d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 21 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 22 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK