51 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 8 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 5 tim
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 9 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK