Kan inte nå servern
 
75 föremål
Ola Billgren, stilleben.
21 tim 36m
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 18 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 17 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 18 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
21 tim 26m
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 22 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 16 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.