Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
78 föremål
Agda Holst, stilleben.
3d 2 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ola Billgren, stilleben.
4d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
4d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.