Kan inte nå servern
 
76 föremål
Agda Holst, stilleben.
1 tim 46m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 19 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
2d 20 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
7d
Ilmari Vuori, Stilleben med fiskar.
Aktuellt bud
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Ola Billgren, stilleben.
1d
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
3d 21 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
1d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
12 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
2d 21 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.