Kan inte nå servern
 
76 föremål
Agda Holst, stilleben.
2d 2 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 20 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
54m 53s
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 400 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ola Billgren, stilleben.
3d 1 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 22 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
3d
Viggo Johansen, Blomsterstilleben.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 22 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.