Kan inte nå servern
 
70 föremål
Agda Holst, stilleben.
3d 12 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
4d 11 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
6 tim 44m
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.