Kan inte nå servern
 
77 föremål
Ola Billgren, stilleben.
3d 10 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2d 11 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 7 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 5 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.