80 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 3 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2d 7 tim
Agda Holst, stilleben.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, för fyra ljus, 1800-tal, Louis XVI-stil.
1d
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 2 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, 1800-talets slut.
1d
5 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
5d
5 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK