50 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
6d 2 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 6 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 6 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 3 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 5 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
4 tim 6m
10 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK