48 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 2 tim
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
3d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Stilla Ask", Gemla, samtida.
7d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Arthur Percy, Stilleben med blommor.
2d
4 950 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK