Kan inte nå servern
 
49 föremål
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 21 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 21 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d 17 tim
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
Aktuellt bud
1 501 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 20 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.