Kan inte nå servern
 
70 föremål
Agda Holst, stilleben.
3d 11 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
5 tim 4m
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
4d 10 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
1d 9 tim
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 000 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.