73 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
4d 19 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa Louis XVI-stil 1900-talets andra hälft.
4d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
5d 20 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2d
Agda Holst, stilleben.
650 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Björn Wessman, "Destillat".
7d
Björn Wessman, "Destillat".
710 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
4d 20 tim
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
2d 23 tim
Ola Billgren, stilleben.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK