59 föremål
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
4d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5d 3 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggappliquer, ett par, rokokostil, omkring år 1900.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1 tim 5m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
4d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
5d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
2d 3 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
4 tim 11m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
25m 35s
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
2d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
5d 23 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK