Kan inte nå servern
 
92 föremål
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
2d 11 tim
Bordslampa, barockstil, Italien, 1900-tal.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
2d 11 tim
Spegel Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
3d 12 tim
Cassone Renässans-stil 1800-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Stilleben.
2d 10 tim
Philip von Schantz, Stilleben.
Aktuellt bud
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp Barockstil 1800-tal.
1d 13 tim
Skåp Barockstil 1800-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil.
3d 12 tim
Byrå, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
3d 11 tim
Bänk, Gustaviansk stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
2d 11 tim
Kristina Jansson, "Still Life Shrine".
Aktuellt bud
7 500 SEK
Utropspris
35 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.