Kan inte nå servern
 
72 föremål
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
3d
Skrivbord, Louis XIV-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
5 400 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Bordslampor, ett par, empirestil, omkring 1900.
3d
Bordslampor, ett par, empirestil, omkring 1900.
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 3 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 1 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 6 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
7 tim 11m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 3 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 6 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.