Kan inte nå servern
 
75 föremål
Ahti Lavonen, Stilleben.
3d 23 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 1 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 4 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
5 tim 33m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 4 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
3d
Takkrona, Empire-stil, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 1 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.