Kan inte nå servern
 
80 föremål
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
5d
Ljusstakar ett par, barockstil, 18/1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 4 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
2d 8 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 7 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
5d 2 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
6d 4 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
7 tim 6m
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
Aktuellt bud
1 150 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.