57 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 13 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
3d 7 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
11 tim 51m
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Skåp, Boulle-stil, omkring 1900.
5d 8 tim
1 001 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
5d 10 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d 9 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
12 tim 51m
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
4d 8 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK