63 föremål
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d 22 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
3 tim 8m
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
5d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 4 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
2d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4 tim 8m
1 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3d 23 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK