Kan inte nå servern
 
14 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
4d 12 tim
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
5d 12 tim
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
4d 7 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
1d 12 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.