Kan inte nå servern
 
19 föremål
Agda Holst, stilleben.
2d 8 tim
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
3d 7 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
5d 4 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.