97 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
5d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
4d 1 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
2d 23 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
23 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
3d 3 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1d 22 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
2d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
2d 3 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK