Kan inte nå servern
 
72 föremål
Ahti Lavonen, Stilleben.
4d 16 tim
Ahti Lavonen, Stilleben.
Aktuellt bud
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 18 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 17 tim
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
3d 18 tim
Vägglampor, ett par, Empire-stil, 1900-tal.
Aktuellt bud
1 550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ola Billgren, stilleben.
1d 21 tim
Ola Billgren, stilleben.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Agda Holst, stilleben.
22 tim 31m
Agda Holst, stilleben.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.