Kan inte nå servern
 
49 föremål
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
5d 2 tim
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
5d 3 tim
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
3d 3 tim
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
1d
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
Aktuellt bud
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.