60 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
6d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Birgitta Liljebladh, Stilleben.
4d 22 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eric Grate, ”Amazonpistill".
3d 20 tim
Eric Grate, ”Amazonpistill".
22 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Bordslampor ett par Stilarmatur Tranås sent 1900-tal.
4d
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lena Linderholm, Stilleben med blommor.
4d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, barockstil, 1940-tal.
2d 19 tim
Soffa, barockstil, 1940-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Goyard, väska, "Saint Louis GM".
3d
780 EUR
Utropspris
1 500 EUR
Skrivbyrå omkring 1900 Empire-stil.
3d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
3d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, gustaviansk stil, 1900-tal.
1d 21 tim
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, barockstil, Sydeuropa, 1900-tal.
42m 39s
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
52m 39s
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK