49 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
7d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Takkrona, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tor Bjurström, Stilleben med äpple på fat.
4d 1 tim
5 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Appliquer ett par Louis XV-stil 1900-tal.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sidobord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 22 tim
1 751 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ljuskrona, rokokostil, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, barockstil, 1900-talets första hälft.
2d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, rokokostil, 1900-talets mitt.
2d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Louis XVI-stil Oscar & Clothilde.
2d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lyktor, ett par, Louis XV-stil, omkring år 1900.
1m 20s
42 100 SEK
Utropspris
8 000 SEK