Kan inte nå servern
 
50 föremål
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
3d
Byrå, Gustaviansk stil, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, barockstil, 1800-tal.
4d 2 tim
Skåp, barockstil, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
3d
Byrå, omkring år 1900, Gustaviansk stil.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.