Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

216 föremål
Ljuskrona, rokokostil, 1900-tal.
3d 6 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Takkrona, 1800-talets slut.
9 tim 39m
Takkrona, 1800-talets slut.
3 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvkandelaber, 1800-tal.
5d 9 tim
Golvkandelaber, 1800-tal.
2 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampa, 1930-tal.
4d 4 tim
Bordslampa, 1930-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Vägglampa, 1950-60-tal.
8 tim 43m
Vägglampa, 1950-60-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK