Skapa en trivsam atmosfär med rätt belysning

35 föremål
Flygsfors Glasbruk, taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
2d
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sebastian Herkner, bordslampa, "Oda", Pulpo, 2000-tal.
3d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 23m
Taklampa, 1900-talets mitt.
470 EUR
Utropspris
600 EUR
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
19 tim 1m
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK