155 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 22 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
20 tim 4m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
21 tim 42m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 18 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 21 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 14 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
3d 14 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
19 tim 32m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 21 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 14 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 19 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 18 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK