175 föremål
Lornjett, 18K guld med glas.
1d 10 tim
Lornjett, 18K guld med glas.
9 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Olle Alberius, fat, glas Orrefors, 1990.
5d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
6d 11 tim
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
6d 10 tim
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Blombord med spaljé, 1940/50-tal.
12 tim 14m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Rune Hagberg, "Objekt".
5d 12 tim
Rune Hagberg, "Objekt".
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Uppsatsskål, 1800-talets slut.
4d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1900-talets slut/2000-talets början.
2d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
4d 13 tim
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK