155 föremål
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
1d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
4d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 17 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 17 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 18 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 18 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
18 tim 23m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 13 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
3d 13 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 13 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
17 tim 15m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 12 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
3d 13 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
20 tim 33m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK