Kan inte nå servern
 
155 föremål
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d 20 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d 20 tim
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 21 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
Aktuellt bud
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 21 tim
Max Mikael Book, "Timex".
Aktuellt bud
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 23 tim
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
21 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d 17 tim
Henrik Allert, Ripa.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 20 tim
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
21 tim 32m
Soffbord, 1940/50-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 15 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 23 tim
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Olle Alberius, vas, glas, ariel,  Orrefors.
20 tim
Olle Alberius, vas, glas, ariel, Orrefors.
Aktuellt bud
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 16 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.