220 föremål
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
2d 6 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa modellnr 2173 Hemi 1970-tal.
2d 6 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
3d 22 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
5d 6 tim
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Brander, Utan titel.
3d 23 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
5d 23 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 3 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
3d 7 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
3d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 3 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, samtida.
3d 23 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, "Empire", Lux Illuminazione.
6d
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK