296 föremål
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
15 tim 26m
Vinglas, 13 st, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eero von Boehm, Glaskanna.
5d 15 tim
Eero von Boehm, Glaskanna.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Slaglåsgevär m/1815-45.
15 tim 14m
Slaglåsgevär m/1815-45.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
14 tim 36m
Glasmålning, Kina, 1900-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
14 tim 42m
Slaglåsgevär svenskt m/1860.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
2d 14 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel Barock-stil omkring 1900.
6d 16 tim
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampa, Murano, Italien, samtida.
5d 17 tim
1 100 SEK
Utropspris
7 500 SEK