231 föremål
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
6d 17 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Glismand & Rüdiger, soffbord, "Como", Bolia.
6d
2 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
4d 16 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
4d 16 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
4d 17 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
4d 17 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
3d 21 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 21 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
3d 21 tim
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3d 22 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
4d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK