157 föremål
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
2d 5 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
1d 5 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
5 tim 30m
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
5d 1 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
3 tim 52m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ilja Karilampi, "Xercise Sealife ".
2d 5 tim
3 000 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
4d
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Anna Ehrner, karaff med propp, Kosta Boda.
5d
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stekfat, porslin. Qingdynastin, Qianlong (1736-95).
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Hansson, skulptur, fisk.
4d 22 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 21 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 22 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängstomme, östafrika, sent 1900-tal.
6d
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 3 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 3 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
3 tim 20m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK