267 föremål
Soffbord, samtida.
6d 4 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
6d 4 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Norco sent 1900-tal.
5d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, 1900-tal.
1d 8 tim
Vitrinskåp, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 12 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Grace, 1940-tal.
1d 8 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
2d 7 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Taklampa, 1900-talets mitt.
3d 12 tim
Taklampa, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK