109 föremål
Soffbord, 1940/50-tal.
1 tim 45m
Soffbord, 1940/50-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
2d
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 19 tim
Lars Hellsten, vas.
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
6d
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 19 tim
Soffbord, samtida.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk, 1700-talets slut.
2d
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fredrik Wretman, "MoMA", 1991.
5d 23 tim
1 551 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
1 tim 13m
Vitrinskåp, samtida.
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 20 tim
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
2d 1 tim
Vitrinskåp, tidigt 1900-tal.
3 800 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Timo Solin, Porträtt i helfigur.
2d
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 35.5 mm.
4d
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Henrik Allert, Ripa.
3d 21 tim
Henrik Allert, Ripa.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Mikael Book, "Timex".
1d 1 tim
Max Mikael Book, "Timex".
2 750 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lars Brander, Utan titel.
2d 20 tim
Lars Brander, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
5m 41s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK